Facebook препорука

......Preporuči stranicu

Препоручујемо

  11040724 426269764204127 905799882 n

ELEKTRONSKO UCENJE

 

Видео месеца

Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

PŠ "Šumatovac"-Kolektiv
недеља, 09 октобар 2011 16:01

R.b.

Ime i prezime

Zvanje

Radno mesto

1.

Mirjana Milojević

Profesor srpskohrvatskog jezika i jugoslovenske književnosti

Nastavnik srpskog jezika i književnosti

2.

Ivana Stojanović

Dipl. filolog za književnost i srpski jezik

Nastavnik srpskog jezika i književnosti

3.

Petar Stojković

Profesor istorije književnosti naroda SFRJ sa srpskohrvatskim jezikom

Nastavnik srpskog jezika i književnosti

4.

Valentina Milošević

Dipl. filolog za engleski jezik i književnost

Nastavnik engleskog jezika

5.

Ivan Milosavljević

Dipl. filolog za engleski jezik i književnost

Nastavnik engleskog jezika

6.

Radmila Petrović

Profesor francuskog jezika i književnosti

Nastavnik latinskog jezika

7.

Aleksa Tokić

Profesor filozofije

Nastavnik filozofije

8.

Nenad Stanković

Diplomirani sociolog

Nastavnik građanskog vaspitanja

9.

Milan Anastasov

Profesor istorije

Nastavnik istorije

10.

Miloš Veljković

Diplomirani istoričar

Nastavnik istorije

11.

Božidarka Stamenković

Diplomirani geograf

Nastavnik geografije

12.

Silvija Božinovska

Profesor geografije

Nastavnik geografije

13.

Slavoljub Cvetanović

Profesor istorije umetnosti

Nastavnik likovne kulture

14.

Radoslav Mančić

Profesor fizičkog vaspitanja

Nastavnik fizičkog vaspitanja

15.

Mirela Stojanović

Profesor fizičkog vaspitanja

Nastavnik fizičkog vaspitanja

16.

Divna Blagojević

Diplomirani matematičar

Nastavnik matematike

17.

Tamara Franeta

Diplomirani matematičar

Nastavnik matematike

18.

Slaviša Petrović

Profesor politehničkog obrazovanja i vaspitanja

Nastavnik računarstva i informatike

19.

Milanka Ivković Jevtić

Diplomirani fizičar

Nastavnik fizike

20.

Milica Milojević

Diplomirani hemičar

Nastavnik hemije

21.

Valentina Dimitrijević

Diplomirani hemičar opšte hemije

Nastavnik hemije

22.

Sonja Jeremić

Diplomirani hemičar

Nastavnik hemije

23.

Sunčica Stevanović

Diplomirani hemičar

Nastavnik hemije

24.

Vesna Milanović

Profesor biologije

Nastavnik biologije

25.

Vučina Miletić

Diplomirani inženjer poljoprivrede za ratarstvo

Nastavnik poljoprivredne grupe predmeta

26.

Vojkan Milenović

Diplomirani inženjer poljoprivrede za ratarstvo

Nastavnik poljoprivredne grupe predmeta

27.

Goran Rajković

Diplomirani inženjer poljoprivrede za mehanizaciju poljoprivrede

Nastavnik poljoprivredne grupe predmeta

28.

Jasnica Jovanović

Diplomirani inženjer agronomije

Nastavnik poljoprivredne grupe predmeta

29.

Dula Kostov

Diplomirani iženjer poljoprivrede opšteg smera

Nastavnik poljoprivredne grupe predmeta

30.

Slobodan Nikolić

Diplomirani inženjer poljoprivrede za ratarstvo

Nastavnik poljoprivredne grupe predmeta

31.

Ljubinko Stefanović

Diplomirani inženjer poljoprivrede za ratarstvo

Organizator praktične nastave

32.

Bratislav Živadinović

Diplomirani veterinar

Nastavnik veterinarske grupe predmeta

33.

Zoran Jakšić

Diplomirani veterinar

Nastavnik veterinarske grupe predmeta

34.

Emil Osmanović

Diplomirani veterinar

Nastavnik veterinarske grupe predmeta

35.

Čedomir Anđelović

Diplomirani veterinar

Nastavnik veterinarske grupe predmeta

36.

Vesna Živadinović

Diplomirani inženjer tehnologije ishrane

Nastavnik prehrambene grupe predmeta

37.

Saša Stanojević

Diplomirani inženjer tehnologije ishrane

Nastavnik prehrambene grupe predmeta

38.

Violeta Miletić

Diplomirani inženjer tehnologije ishrane

Nastavnik prehrambene grupe predmeta

39.

Lela Pešić

Diplomirani inženjer tehnologije ishrane

Nastavnik prehrambene grupe predmeta

40.

Nevena stanojević

Diplomirani inženjer tehnologije ishrane

Nastavnik prehrambene grupe predmeta

41.

Dušan Milinković

Diplomirani inženjer prehrambene tehnologije biljnih proizvoda

Nastavnik prehrambene grupe predmeta

42.

Jelena Bujišić

Diplomirani inženjer prehrambene tehnologije biljnih proizvoda

Nastavnik prehrambene grupe predmeta

43.

Jasmina Tončić

Diplomirani inženjer hemijskog i biohemijskog inženjerstva

Nastavnik prehrambene grupe predmeta

44.

Valentina Simić

Diplomirani ekonomista

Nastavnik preduzetništva

45.

Jugoslav Ćurčić

Katiheta

Nastavnik verske nastave

46.

Slavoljub Veličković

Diplomirani psiholog

Direktor škole

47.

Elena Stojanović

Diplomirani pedagog

Stručni saradnik pedagog

48.

Lela Milenović

Diplomirani inženjer poljoprivrede za ratarstvo

Stručni saradnik bibliotekar

49.

Marija Ilić

Diplomirani pravnik

Sekretar škole

50.

Vera Petković

Ekonomista

Šef računovodstva

51.

Toplica Stanojević

Poljoprivredni tehničar

Pomoćni nastavnik

52.

Novica Milijić

Pogonski električar za automatiku

Domar - ložač

53.

Slaviša Dimitrijević

Bravar - monter

Radnik na održavanju mašina

54.

Mladena Zdravković

Osnovna škola

Pomoćni radnik

55.

Dobrila Zdravković

Osnovna škola

Pomoćni radnik

56.

Zuhra Duraković

Osnovna škola

Pomoćni radnik

57.

Violeta Milovanović

Osnovna škola

Pomoćni radnik

 


Hilliger Media Shop

Template "schoolfree" designed by Hilliger Media (© 2010)