Facebook препорука

......Preporuči stranicu

Препоручујемо

  11040724 426269764204127 905799882 n

ELEKTRONSKO UCENJE

 

Видео месеца



Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

OŠ "Ljupče Nikolić"- Uspesi
понедељак, 10 октобар 2011 22:47

 

 

Ime i prezime učenika

Raz.

Predmet

Tip takmičenja

Mentor

Rezultat

Godina

Sofija Stanojev

3

matematika

opštinsko

Lukić Spomenka

1

2010/11

Nevena Stanojević

3

matematika

opštinsko

Lukić Spomenka

3

2010/11

Nađa Đorđević

3

matematika

opštinsko

Lukić Spomenka

3

2010/11

Dušan Cvetković

3

matematika

opštinsko

Lukić Spomenka

3

2010/11

Katarina Ivković

3

matematika

opštinsko

Lukić Spomenka

3

2010/11

Đorđe Momčilović

3

matematika

opštinsko

Aleksić Zoran

3

2010/11

Milja Milenković

3

matematika

opštinsko

Lukić Spomenka

3

2010/11

Sofija Todorović

3

smotra recitatora

opštinsko

Lukić Spomenka

1

2010/11

Sofija Todorović

3

smotra recitatora

okružno

Lukić Spomenka

2

2010/11

Marija Mitrović

3

smotra recitatora

opštinsko

Lukić Spomenka

1

2010/11

Marija Mitrović

3

smotra recitatora

okružno

Lukić Spomenka

učešće

2010/11

Jovana Pavlović

2

informatka

opštinsko

Petrović Toplica

1

2010/11

Jovana Pavlović

2

informatka

republičko

Petrović Toplica

2

2010/11

Marko Mitić

2

informatka

opštinsko

Petrović Toplica

1

2010/11

Lazar Živadinović

2

informatka

opštinsko

Petrović Toplica

1

2010/11

Anđela Ilić

2

informatka

opštinsko

Petrović Toplica

1 i 2

2010/11

Lena Šoln

2

informatka

opštinsko

Petrović Toplica

2 i 3

2010/11

Lena Šoln

2

informatka

republičko

Petrović Toplica

2

2010/11

Hristina Kocić

2

informatka

opštinsko

Petrović Toplica

3

2010/11

Marta Mitrović

2

informatka

opštinsko

Petrović Toplica

2

2010/11

Iva Milošević

2

informatka

opštinsko

Petrović Toplica

3

2010/11

Iva Milošević

2

informatka

republičko

Petrović Toplica

2

2010/11

Milica Milošević

2

informatka

republičko

Petrović Toplica

2

2010/11

Vladana Stošić

2

informatka

opštinsko

Petrović Toplica

2

2010/11

Milica Milošević

4

matematika

opštinsko

Petrović Slađana

1

2010/11

Milica Milošević

4

matematika

okružno

Petrović Slađana

pohvala

2010/11

Petar Vojinović

4

matematika

okružno

Petrović Ivona

2

2010/11

Petar Milenković

4

matematika

opštinsko

Petrović Slađana

1

2010/11

Petar Milenković

4

matematika

okružno

Petrović Slađana

pohvala

2010/11

Milan Milošević

4

matematika

opštinsko

Petrović Slađana

1

2010/11

Milan Milošević

4

matematika

okružno

Petrović Slađana

3

2010/11

Kristina Jevtić

4

matematika

opštinsko

Petrović Ivona

1

2010/11

Kristina Jevtić

4

matematika

okružno

Petrović Ivona

2

2010/11

Miljan Stević

4

matematika

opštinsko

Petrović Slađana

1

2010/11

Miljan Stević

4

matematika

okružno

Petrović Slađana

učešće

2010/11

Miljan petković

4

matematika

opštinsko

Petrović Slađana

1

2010/11

Miljan Petković

4

matematika

okružno

Petrović Slađana

1

2010/11

Aleksa Spasić

4

matematika

opštinsko

Petrović Slađana

1

2010/11

Aleksa Spasić

4

matematika

okružno

Petrović Slađana

pohvala

2010/11

Ivan Stojanović

4

matematika

opštinsko

Petrović Slađana

1

2010/11

Ivan Stojanović

4

matematika

okružno

Petrović Slađana

učešće

2010/11

Uroš Simović

4

matematika

opštinsko

Petrović Slađana

2

2010/11

Uroš Simović

4

matematika

okružno

Petrović Slađana

učešće

2010/11

Filip Marković

4

matematika

opštinsko

Petrović Slađana

2

2010/11

Filip Marković

4

matematika

okružno

Petrović Slađana

3

2010/11

Andrija Krunić

4

matematika

opštinsko

Petrović Slađana

2

2010/11

Andrija Krunić

4

matematika

okružno

Petrović Slađana

učešće

2010/11

Jelena Milošević

4

matematika

opštinsko

Petrović Ivona

3

2010/11

Jelena Milošević

4

matematika

okružno

Petrović Ivona

učešće

2010/11

Aleksandra Stojković

4

matematika

opštinsko

Petrović Slađana

3

2010/11

Aleksandra Stojković

4

matematika

okružno

Petrović Slađana

pohvala

2010/11

Ilija Milenković

4

matematika

opštinsko

Petrović Slađana

3

2010/11

Ilija Milenković

4

matematika

okružno

Petrović Slađana

učešće

2010/11

Hristina Ilić

4

matematika

opštinsko

Petrović Slađana

3

2010/11

Hristina Ilić

4

matematika

okružno

Petrović Slađana

pohvala

2010/11

Andrija Stojanović

4

matematika

opštinsko

Petrović Slađana

3

2010/11

Andrija Stojanović

4

matematika

okružno

Petrović Slađana

pohvala

2010/11

Petar Marković

4

matematika

okružno

Petrović Slađana

pohvala

2010/11

Nastasija Milovanović

4

matematika

okružno

Petrović Slađana

učešće

2010/11

Anastasija Brančić

4

matematika

okružno

Petrović Ivona

učešće

2010/11

Andrija Milanović

4

matematika

okružno

Petrović Ivona

učešće

2010/11

Milan Stefanović

4

matematika

okružno

Petrović Slađana

učešće

2010/11

Anastasija Tasić

4

matematika

okružno

Mladenović Suzana

učešće

2010/11

Uroš Pavlović

5

matematika

opštinsko

Ilić Miroslav

2

2010/11

Uroš Pavlović

5

matematika

okružno

Ilić Miroslav

učešće

2010/11

Pavle Radivojević

5

matematika

opštinsko

Ilić Miroslav

1

2010/11

Pavle Radivojević

5

matematika

okružno

Ilić Miroslav

3

2010/11

Pavle Radivojević

5

srpski jezik

opštinsko

Marković Slavica

3

2010/11

Pavle Radivojević

5

srpski jezik

okružno

Marković Slavica

2

2010/11

Uroš Stefanović

5

matematika

opštinsko

Ilić Miroslav

3

2010/11

Uroš Stefanović

5

matematika

okružno

Ilić Miroslav

učešće

2010/11

Uroš Stefanović

5

srpski jezik

opštinsko

Marković Slavica

3

2010/11

Uroš Stefanović

5

srpski jezik

okružno

Marković Slavica

učešće

2010/11

Milica Bošković

5

matematika

okružno

Ilić Miroslav

učešće

2010/11

Milica Bošković

5

srpski jezik

opštinsko

Marković Slavica

1

2010/11

Milica Bošković

5

srpski jezik

okružno

Marković Slavica

1

2010/11

Marina Jovanović

5

matematika

okružno

Ilić Miroslav

učešće

2010/11

Marina Jovanović

5

istorija

opštinsko

Markišić Ana

1

2010/11

Marina Jovanović

5

istorija

okružno

Markišić Ana

učešće

2010/11

Vojislav Majstorović

5

matematika

okružno

Ilić Miroslav

učešće

2010/11

Midorag Brzaković

6

matematika

opštinsko

Stojadinović Nataša

1

2010/11

Miodrag Brzaković

6

matematika

okružno

Stojadinović Nataša

2

2010/11

Miodrag Brzaković

6

srpski jezik

opštinsko

Đorđević Sandra

2

2010/11

Miodrag Brzaković

6

srpski jezik

okružno

Đorđević Sandra

2

2010/11

Miodrag Brzaković

6

istorija

opštinsko

Jovanović Jovana

1

2010/11

Miodrag Brzaković

6

istorija

okružno

Jovanović Jovana

3

2010/11

Uroš Živković

6

matematika

opštinsko

Stojadinović Nataša

2

2010/11

Uroš Živković

6

matematika

okružno

Stojadinović Nataša

učešće

2010/11

Uroš Živković

6

fizika

opštinsko

Simić Bratislav

3

2010/11

Uroš Živković

6

fizika

okružno

Simić Bratislav

učešće

2010/11

Katarina Ilić

6

srpski jezik

opštinsko

Catić Anica

3

2010/11

Katarina Ilić

6

istorija

opštinsko

Jovanović Jovana

2

2010/11

Katarina Ilić

6

istorija

okružno

Jovanović Jovana

učešće

2010/11

Mila Dikić

7

matematika

opštinsko

Jeremić Veljković Tanja

1

2010/11

Mila Dikić

7

matematika

okružno

Jeremić Veljković Tanja

3

2010/11

Mila Dikić

7

srpski jezik

opštinsko

Vilček Milica

2

2010/11

Mila Dikić

7

srpski jezik

okružno

Vilček Milica

2

2010/11

Mila Dikić

7

srpski jezik

republičko

Vilček Milica

2

2010/11

Mila Dikić

7

fizika

opštinsko

Vuković Aleksandra

1

2010/11

Mila Dikić

7

fizika

okružno

Vuković Aleksandra

učešće

2010/11

Nikola Igić

7

matematika

opštinsko

Jeremić Veljković Tanja

2

2010/11

Nikola Igić

7

matematika

okružno

Jeremić Veljković Tanja

učešće

2010/11

Nikola Trajković

7

matematika

okružno

Jeremić Veljković Tanja

učešće

2010/11

Nikola Trajković

7

fizika

opštinsko

Vuković Aleksandra

3

2010/11

Nikola Trajković

7

fizika

okružno

Vuković Aleksandra

učešće

2010/11

Jelena Nikolić

7

matematika

okružno

Jeremić Veljković Tanja

učešće

2010/11

Adriana Miletić

7

matematika

okružno

Jeremić Veljković Tanja

učešće

2010/11

Vojin Jovanović

7

matematika

okružno

Jeremić Veljković Tanja

učešće

2010/11

Lazar Marković

8

matematika

opštinsko

Ivančević Zorica

1

2010/11

Lazar Marković

8

matematika

okružno

Ivančević Zorica

učešće

2010/11

Lazar Marković

8

biologija

opštinsko

Pavlović Lidija

2

2010/11

Jovana Pešić

8

matematika

opštinsko

Ivančević Zorica

2

2010/11

Jovana Pešić

8

matematika

okružno

Ivančević Zorica

učešće

2010/11

Jovana Pešić

8

engleski jezik

opštinsko

Đorđević Deana

3

2010/11

Todor Majstorović

8

matematika

okružno

Ivančević Zorica

učešće

2010/11

Todor Majstorović

8

fizika

okružno

Vuković Aleksandra

učešće

2010/11

Mina Đorđević

5

srpski jezik

opštinsko

Marković Slavica

2

2010/11

Mina Đorđević

5

srpski jezik

okružno

Marković Slavica

3

2010/11

Petar Đorđević

5

srpski jezik

opštinsko

Marković Slavica

3

2010/11

Petar Đorđević

5

srpski jezik

okružno

Marković Slavica

učešće

2010/11

Nikola Marković

6

srpski jezik

opštinsko

Đorđević Sandra

1

2010/11

Nikola Marković

6

srpski jezik

okružno

Đorđević Sandra

3

2010/11

Nikola Marković

6

istorija

opštinsko

Jovanović Jovana

2

2010/11

Nikola Marković

6

istorija

okružno

Jovanović Jovana

2

2010/11

Ksenija Džipković

7

srpski jezik

opštinsko

Vilček Milica

1

2010/11

Ksenija Džipković

7

srpski jezik

okružno

Vilček Milica

3

2010/11

Ksenija Džipković

7

biologija

opštinsko

Stefanović Violeta

3

2010/11

Veljko Đorđević

7

srpski jezik

opštinsko

Vilček Milica

2

2010/11

Veljko Đorđević

7

srpski jezik

okružno

Vilček Milica

učešće

2010/11

Veljko Đorđević

7

biologija

opštinsko

Stefanović Violeta

3

2010/11

Julija Petković

8

srpski jezik

opštinsko

Đorđević Sandra

1

2010/11

Julija Petković

8

srpski jezik

okružno

Đorđević Sandra

učešće

2010/11

Melanija Ilić

8

srpski jezik

opštinsko

Đorđević Sandra

1

2010/11

Melanija Ilić

8

srpski jezik

okružno

Đorđević Sandra

učešće

2010/11

Melanija Ilić

8

istorija

opštinsko

Stevanović Zoran

1

2010/11

Melanija Ilić

8

istorija

okružno

Stevanović Zoran

učešće

2010/11

Darko Stevanović

8

srpski jezik

opštinsko

Milena Trajković

2

2010/11

Darko Stevanović

8

srpski jezik

okružno

Milena Trajković

učešće

2010/11

Darko Stevanović

8

engleski jezik

opštinsko

Đorđević Deana

1

2010/11

Darko Stevanović

8

engleski jezik

okružno

Đorđević Deana

učešće

2010/11

Maja Đorđević

8

srpski jezik

opštinsko

Milena Trajković

2

2010/11

Maja Đorđević

8

srpski jezik

okružno

Milena Trajković

učešće

2010/11

Dina Vuksanović

8

srpski jezik

opštinsko

Milena Trajković

2

2010/11

Dina Vuksanović

8

srpski jezik

okružno

Milena Trajković

3

2010/11

Anđela Brančić

8

srpski jezik

opštinsko

Đorđević Sandra

2

2010/11

Anđela Brančić

8

srpski jezik

okružno

Đorđević Sandra

učešće

2010/11

Anđela Brančić

8

fizika

okružno

Vuković Aleksandra

učešće

2010/11

Marija Nisić

6

smotra recitatora

opštinsko

Đorđević Sandra

1

2010/11

Marija Nisić

6

smotra recitatora

okružno

Đorđević Sandra

3

2010/11

Anđela Manojlović

6

smotra recitatora

opštinsko

Catić Anica

1

2010/11

Anđela Manojlović

6

smotra recitatora

okružno

Catić Anica

2

2010/11

Svetozar Stanojev

5

istorija

opštinsko

Markišić Ana

2

2010/11

Svetozar Stanojev

5

istorija

okružno

Markišić Ana

učešće

2010/11

Teodora Marković

6

istorija

opštinsko

Markišić Ana

2

2010/11

Teodora Marković

6

istorija

okružno

Markišić Ana

2

2010/11

Petar Spasić

6

istorija

opštinsko

Jovanović Jovana

3

2010/11

Petar Spasić

6

istorija

okružno

Jovanović Jovana

3

2010/11

Uroš Petrović

7

istorija

opštinsko

Stevanović Zoran

1

2010/11

Uroš Petrović

7

istorija

okružno

Stevanović Zoran

učešće

2010/11

Aleksa Đorđević

7

istorija

opštinsko

Stevanović Zoran

3

2010/11

Aleksa Đorđević

7

istorija

okružno

Stevanović Zoran

učešće

2010/11

Petar Petrović

7

istorija

opštinsko

Stevanović Zoran

3

2010/11

Petar Petrović

7

istorija

okružno

Stevanović Zoran

učešće

2010/11

Petar Petrović

7

istorija

republičkoo

Stevanović Zoran

učešće

2010/11

Petar Petrović

7

geografija

opštinsko

Stamenković Božidarka

1

2010/11

Jelena Đorđević

7

istorija

opštinsko

Stevanović Zoran

3

2010/11

Jelena Đorđević

7

istorija

okružno

Stevanović Zoran

učešće

2010/11

Lazar Đorđević

8

istorija

opštinsko

Stevanović Zoran

2

2010/11

Lazar Đorđević

8

istorija

okružno

Stevanović Zoran

3

2010/11

Lazar Đorđević

8

istorija

republičkoo

Stevanović Zoran

učešće

2010/11

Stefan Živkov

8

istorija

opštinsko

Stevanović Zoran

2

2010/11

Stefan Živkov

8

istorija

okružno

Stevanović Zoran

učešće

2010/11

Stefan Živkov

8

geografija

opštinsko

Trajković Berislav

2

2010/11

Stefan Živkov

8

geografija

okružno

Trajković Berislav

učešće

2010/11

Andrijana Ristić

8

istorija

opštinsko

Stevanović Zoran

3

2010/11

Andrijana Ristić

8

istorija

okružno

Stevanović Zoran

učešće

2010/11

Strahinja Đorđević

8

istorija

opštinsko

Stevanović Zoran

3

2010/11

Strahinja Đorđević

8

istorija

okružno

Stevanović Zoran

učešće

2010/11

Strahinja Đorđević

8

francuski jezik

opštinsko

Mitrović Angelina

1

2010/11

Nenad Đorđević

8

engleski jezik

opštinsko

Đorđević Deana

1

2010/11

Nenad Đorđević

8

engleski jezik

okružno

Đorđević Deana

učešće

2010/11

Milica Ranđelović

8

engleski jezik

opštinsko

Đorđević Deana

1

2010/11

Milica Ranđelović

8

engleski jezik

okružno

Đorđević Deana

učešće

2010/11

Milica Damjanić

8

engleski jezik

opštinsko

Đorđević Deana

2

2010/11

Milica Damjanić

8

biologija

opštinsko

Pavlović Lidija

3

2010/11

Petra Velinović

8

fizika

opštinsko

Vuković Aleksandra

1

2010/11

Petra Velinović

8

fizika

okružno

Vuković Aleksandra

pohvala

2010/11

Petra Velinović

8

fizika

republičko

Vuković Aleksandra

pohvala

2010/11

Aleksa Zdravković

8

fizika

okružno

Vuković Aleksandra

učešće

2010/11

Sava Stevanović

7

geografija

opštinsko

Stamenković Božidarka

1

2010/11

Bojana Jordanov

7

biologija

opštinsko

Stefanović Violeta

2

2010/11

Bojana Jordanov

7

biologija

okružno

Stefanović Violeta

učešće

2010/11

Nikola Igić

7

biologija

opštinsko

Stefanović Violeta

2

2010/11

Milan Živković

8

biologija

opštinsko

Pavlović Lidija

3

2010/11

Milica Begović

8

biologija

opštinsko

Pavlović Lidija

3

2010/11

Darko Stošić

7

arhitektura

okružno

Ranđelović Aleksandar

učešće

2010/11

Stefan Tasić

7

modelarstvo

okružno

Ranđelović Aleksandar

učešće

2010/11

Stefan Tasić

7

šta znaš o saobr.

opštinsko

Ranđelović Aleksandar

1

2010/11

Stefan Tasić

7

šta znaš o saobr.

okružno

Ranđelović Aleksandar

učešće

2010/11

Marko Todorović

7

modelarstvo

okružno

Ranđelović Aleksandar

učešće

2010/11

Katarina Stojković

8

arhitektura

okružno

Ranđelović Aleksandar

učešće

2010/11

Toma Stanković

8

modelarstvo

okružno

Ranđelović Aleksandar

učešće

2010/11

Stevan Stojev

5

šta znaš o saobr.

opštinsko

Ranđelović Aleksandar

1

2010/11

Stevan Stojev

5

šta znaš o saobr.

okružno

Ranđelović Aleksandar

učešće

2010/11


Ime i prezime učenika

Raz

Predmet

Tip takmičenja

Mentor

Rezultat

Godina

Milojković Milica

II

Smotra recitatora

okružno

Lukić Spomenka

I mesto

2009/10

Milojković Milica

II

Smotra recitatora

republičko

Lukić Spomenka

učešće

2009/10

Pavlović Uroš

IV

Matematika

okružno

Vidojković Dušica

pohvala

2009/10

Bošković Milica

IV

Matematika

okružno

Vidojković Dušica

III mesto

2009/10

Radivojević Pavle

IV

Matematika

okružno

Vidojković Dušica

pohvala

2009/10

Milošević Marko

IV

Matematika

okružno

Miletić Živorad

II mesto

2009/10

Jovanović Marina

IV

Matematika

okružno

Vidojković Dušica

III mesto

2009/10

Petrović Lazar

IV

Matematika

okružno

Miletić Živorad

pohvala

2009/10

Stojković Aleksandra

V

Matematika

okružno

Stojadinović Nataša

pohvala

2009/10

Živković Uroš

V

Matematika

okružno

Stojadinović Nataša

pohvala

2009/10

Džipković Ksenija

VI

Srpski jezik

okružno

Vilček Milica

II mesto

2009/10

Dikić Mila

VI

Srpski jezik

okružno

Vilček Milica

III mesto

2009/10

Dikić Mila

VI

Matematika

okružno

Dobrosavljević Jelena

II mesto

2009/10

Dikić Mila

VI

Matematika

republičko

Dobrosavljević Jelena

učešće

2009/10

Trajković Nikola

VI

Matematika

okružno

Dobrosavljević Jelena

III mesto

2009/10

Jovnović Vojin

VI

Matematika

okružno

Dobrosavljević Jelena

pohvala

2009/10

Vuksanović Dina

VII

Srpski jezik

okružno

Trajković MIlena

III mesto

2009/10

Vuksanović Dina

VII

Srpski jezik

republičko

Trajković MIlena

učešće

2009/10

Živkovi Stefan

VII

Istorija

okružno

Stevanović Zoran

III mesto

2009/10

Živkovi Stefan

VII

Istorija

republičko

Stevanović Zoran

učešće

2009/10

Đorđević Lazar

VII

Istorija

okružno

Stevanović Zoran

II mesto

2009/10

Đorđević Lazar

VII

Istorija

republičko

Stevanović Zoran

učešće

2009/10

Dekić Slađana

VIII

Srpski jezik

okružno

Marković Slavica

III mesto

2009/10

Jonić Jelisaveta

VIII

Prva pomoć

okružno

Stefanović Violeta

I mesto

2009/10

Milinković Natalija

VIII

Prva pomoć

okružno

Stefanović Violeta

I mesto

2009/10

Mirilović Nevena

VIII

Prva pomoć

okružno

Stefanović Violeta

I mesto

2009/10

Anđelković Kristina

VIII

Prva pomoć

okružno

Stefanović Violeta

I mesto

2009/10

Pavković Aleksa

VIII

Prva pomoć

okružno

Stefanović Violeta

I mesto

2009/10

 


 


Hilliger Media Shop

Template "schoolfree" designed by Hilliger Media (© 2010)