Breadcrumbs

Home ОШ "Јован Јовановић Змај" Ал.Рудник Најновије вести ОШ"Ј.Ј.Змај" - Ранг листа општинског такмичења из српског језика

Facebook препорука

......Preporuči stranicu

Препоручујемо

  11040724 426269764204127 905799882 n

ELEKTRONSKO UCENJE

 

Видео месеца

Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

ОШ"Ј.Ј.Змај" - Ранг листа општинског такмичења из српског језика
понедељак, 10 март 2014 12:06

knjizevna-olimpijada-271x180ПЕТИ РАЗРЕД

 

ред. бр.

име и презиме ученика

школа

бр.поена

1.

Милица Милошевић

ОШ „Љупче Николић“ Алексинац

20

2.

Јована Стаменковић

ОШ „Љупче Николић“ Алексинац

19

3.

Емилија Младеновић

ОШ „Љупче Николић“ Алексинац

18

4.

Анђела Илић

ОШ „Љупче Николић“ Алексинац

18

5.

Андрија Златковић

ОШ „Вук КараџићЖитковац

18

6.

Данијел Ћирковић

ОШ „Вожд Карађорђе“ Алексинац

16

7.

Даница Стефановић

ОШ „Вук Караџић Житковац

16

8.

Теодора Павловић

ОШ „Вук Караџић Житковац

16

9.

Александар Живковић

ОШ „С.Ж.Столе“ Трњане

16

10.

Лазар Јовановић

ОШ „Љупче Николић“ Алексинац

16

11.

Анђела Миленковић

ОШ „Вук Караџић Житковац

15

12.

Невена Ђорђевић

ОШ „Вожд Карађорђе“ Алексинац

15

13.

Иван Удовичић

ОШ „Вожд Карађорђе“ Алексинац

14

14.

Магдалена Цветковић

ОШ „Аца Синадиновић“ Лоћика

13

15.

Алекса Стојановић

ОШ „Вожд Карађорђе“ Алексинац

13

16.

Матија Станковић

ОШ „Вожд Карађорђе“ Алексинац

13

17.

Исидора Цекић

ОШ „Вожд Карађорђе“ Алексинац

12

18.

Маја Петковић

ОШ „Аца Синадиновић“ Лоћика

11

19.

Марија Павловић

ОШ „Вожд Карађорђе“ Алексинац

11

20.

Тина Грујић

ОШ „Ј.Ј.Змај“ Ал.Рудник

10

21.

Милан Гојковић

ОШ „Вожд Карађорђе“ Алексинац

10

22.

Лука Златановић

ОШ „Ј.Ј.Змај“ Ал.Рудник

10

23.

Илија Павић

ОШ „Вожд Карађорђе“ Алексинац

9

 

ШЕСТИ РАЗРЕД

 

ред. бр.

име и презиме ученика

школа

бр.поена

1.

Милица Милојковић

ОШ „Љупче Николић“ Алексинац

16

2.

Анастасија Милојковић

ОШ „Љупче Николић“ Алексинац

16

3.

Даница Берић

ОШ „Љупче Николић“ Алексинац

15

4.

Ива Станковић

ОШ „Љупче Николић“ Алексинац

13

5.

Невена Станојевић

ОШ „Љупче Николић“ Алексинац

13

6.

Дејана Јовановић

ОШ „Вожд Карађорђе“ Алексинац

13

7.

Анђела Стевановић

ОШ „С.Ж.Столе“ Трњане

13

8.

Марија Митровић

ОШ „Љупче Николић“ Алексинац

12

9.

Наталија Јојић

ОШ „Вожд Карађорђе“ Алексинац

12

10.

Валентина Стојковић

ОШ „Вожд Карађорђе“ Алексинац

12

11.

Кристина Цветковић

ОШ „Аца Синадиновић“ Лоћика

12

12.

Јелена Вукмировић

ОШ „Аца Синадиновић“ Лоћика

11

13.

Селена Стојановић

ОШ „Ј.Ј.Змај“ Ал.Рудник

10

14.

Нађа Станимировић

ОШ „Вожд Карађорђе“ Алексинац

10

15.

Тијана Митровић

ОШ „Вожд Карађорђе“ Алексинац

10

16.

Невена Тодоровић

ОШ „Свети Сава“ Суботинац

9

17.

Емилија Милутиновић

ОШ „Д.Максимовић“ Катун

9

18.

Марко Јанковић

ОШ „Аца Синадиновић“ Лоћика

9

19.

Анђела Радовановић

ОШ „Љупче Николић“ Алексинац

8

20.

Анђела Милосављевић

ОШ „Вук КараџићЖитковац

7

21.

Ивана Живановић

ОШ „Свети Сава“ Суботинац

6

22.

Александар Момчиловић

ОШ „Вук КараџићЖитковац

3

23.

Лазар Банковић

ОШ „Вук КараџићЖитковац

3

 

СЕДМИ РАЗРЕД

 

ред. бр.

име и презиме ученика

школа

бр.поена

1.

Сања Петровић

ОШ „Вук КараџићЖитковац

19

2.

Филип Марковић

ОШ „Љупче Николић“ Алексинац

16

3.

Јована Милановић

ОШ „Вук КараџићЖитковац

16

4.

Бојана Благојевић

ОШ „Љупче Николић“ Алексинац

15

5.

Милан Милошевић

ОШ „Љупче Николић“ Алексинац

14

6.

Катарина Цветковић

ОШ „Аца Синадиновић“ Лоћика

14

7.

Јелена Милошевић

ОШ „Љупче Николић“ Алексинац

14

8.

Катарина Аранђеловић

ОШ „Аца Синадиновић“ Лоћика

14

9.

Анђела Смиљковић

ОШ „Љупче Николић“ Алексинац

13

10.

Миљан Стевић

ОШ „Љупче Николић“ Алексинац

12

11.

Кристина Јевтић

ОШ „Љупче Николић“ Алексинац

10

12.

Милица Цветковић

ОШ „Вук КараџићЖитковац

10

13.

Марија Ивановић

ОШ „С.Ж.Столе“ Трњане

9

14.

Милица Милошевић

ОШ „Љупче Николић“ Алексинац

9

15.

Настасија Станковић

ОШ „Аца Синадиновић“ Лоћика

9

16.

Кристина Станковић

ОШ „Љупче Николић“ Алексинац

8

17.

Милица Поповић

ОШ „Ј.Ј.Змај“ Ал.Рудник

7

18.

Ирена Милосављевић

ОШ „С.Ж.Столе“ Трњане

6

19.

Петар Костадинов

ОШ „Вожд Карађорђе“ Алексинац

5

20.

Миљана Ристић

ОШ „Вук КараџићЖитковац

5

21.

Давид Мишкељин

ОШ „Вожд Карађорђе“ Алексинац

4

22.

Никола Митровић

ОШ „Ј.Ј.Змај“ Ал.Рудник

4

23.

Александра Живановић

ОШ „Свети Сава“ Суботинац

4

24.

Јасмина Живковић

ОШ „Свети Сава“ Суботинац

3

25.

Ненад Петровић

ОШ „Вожд Карађорђе“ Алексинац

3

26.

Марија Спасић

ОШ „Ј.Ј.Змај“ Ал.Рудник

3

27.

Милан Крстић

ОШ „Аца Синадиновић“ Лоћика

2

 

ОСМИ РАЗРЕД

 

ред. бр.

име и презиме ученика

школа

бр.поена

1.

Милица Павић

ОШ „Вук КараџићЖитковац

16

2.

Петар Ђорђевић

ОШ „Љупче Николић“ Алексинац

15

3.

Анђела Здравковић

ОШ „Љупче Николић“ Алексинац

15

4.

Исидора Ђорђевић

ОШ „Вук КараџићЖитковац

15

5.

Милица Бошковић

ОШ „Љупче Николић“ Алексинац

15

6.

Александра Ињац

ОШ „Вук КараџићЖитковац

14

7.

Анђела Милошевић

ОШ „Д.Максимовић“ Катун

14

8.

Сара Цветковић

ОШ „Аца Синадиновић“ Лоћика

12

9.

Катарина Миладиновић

ОШ „Вук КараџићЖитковац

12

10.

Дејана Видановић

ОШ „Љупче Николић“ Алексинац

12

11.

Душан Петковић

ОШ „С.Ж.Столе“ Трњане

11

12.

Стеван Стојев

ОШ „Љупче Николић“ Алексинац

11

13.

Теодора Терзић

ОШ „С.Ж.Столе“ Трњане

11

14.

Филип Николић

ОШ „С.Ж.Столе“ Трњане

10

15.

Јелена Васић

ОШ „Ј.Ј.Змај“ Ал.Рудник

9

16.

Јована Анђелковић

ОШ „Аца Синадиновић“ Лоћика

7

17.

Анђела Станковић

ОШ „Аца Синадиновић“ Лоћика

6

18.

Јована Стојиљковић

ОШ „Аца Синадиновић“ Лоћика

6

19.

Илија Цветковић

ОШ „С.Ж.Столе“ Трњане

6

20.

Тамара Грујић

ОШ „Ј.Ј.Змај“ Ал.Рудник

2

 


Hilliger Media Shop

Template "schoolfree" designed by Hilliger Media (© 2010)