Breadcrumbs

Home Портал - вести Општинско такмичење у атлетици

Facebook препорука

......Preporuči stranicu

Препоручујемо

  11040724 426269764204127 905799882 n

ELEKTRONSKO UCENJE

 

Видео месеца

Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Општинско такмичење у атлетици
недеља, 10 мај 2015 22:48

Skolski sportОбавештавамо вас да је Савез за школски спорт Алексинац у петак 8.5.2015 године на Градском

стадиону  одржао званично школско општинско такмичење у атлетици по плану

Министарства просвете и технолошког развоја и Савеза за школски спорт Србије. На такмичењу

су се јавили преко 80 ученика у свим дисциплинама из четири основне и две средње школе :

Основне школе ОШ.Вожд Карађорђе Алексинац ,ОШ.Стојан Живковић Столе Трњане,

ОШ.Свети Сава Суботинац и ОШ.Вук Карађић Житковац и Средње школе:ТШ.Прота Степа

Димитријевић и Алексиначка Гимназија и постигле си следеће резултате:

ОСНОВНЕ ШКОЛЕ

ЕКИПНИ ПЛАСМАН

1. ОШ ВОЖД КАРАЂОРЂЕ ЉЛЕКСИНАЦ

Наставници Мима Делетић и Небојша Ћирић

2. ОШ СТОЈАН ЖИВКОВИЋ СТОЛЕ ТРЊАНЕ

Наставник Марко Терзић

3. ОШ СВЕТИ САВА СУБОТИНАЦ

Наставник Бојан Младеновић

4.ОШ.ВУК КАРАЂИЋ ЖИТКОВАЦ

Наставник :Виобран Радосављевић

КАДЕТИ ДИСЦИПЛИНА 800 метара

1. КОНСТАНТИН ЈЕВРЕМОВИЋ ОШ Стојан Живковић Столе Трњане

2. БОЈАН СТАНКОВИЋ ОШ. Вожд Карађорђе Алексинац

3. МИЛОВАН ПЕТРОВИЋ ОШ.Вук Карађић Житковац

КАДЕТИ 100 метара

1. АЛЕКСА ПЕШИЋ ОШ Стојан Живковић Столе Трњане

2. АНДРИЈА СИМОНОВИЋ ОШ.Свети Сава Суботинац

3. БОГДАН ЧУДИЋ ОШ.Вожд Карађорђе Алексинац

КАДЕТИ ДИСЦИПЛИНА БАЦАЊЕ КУГЛЕ

1. МАРИЈАН ИВАНОВИЋ ОШ.Вожд Карађорђе Алексинац

2.МЛАДЕН МИЛОШЕВИЋ ОШ Стојан Живковић Столе Трњане

3.МИЛАН НИКОЛИЋ ОШ.Свети Сава Суботинац

КАДЕТКИЊЕ ДИСЦИПЛИНА 600 метара

1. АНЂЕЛА ТАСИЋ ОШ.Вожд Карађорђе Алексинац

2. МИРА НОВАКОВИЋ ОШ Стојан Живковић Столе Трњане

3. АНЂЕЛА СТОЈКОВИЋ ОШ.Вожд Карађорђе Алексинац

КАДЕТКИЊЕ ДИСЦИПЛИНА 100 метара

1. МАРТА МИТРОВИЋ ОШ.Вожд Карађорђе Алексинац

2. БОЈАНА МИТИЋ ОШ.Вожд Карађорђе Алексинац

3. НАТАША МИЛЕТИЋ ОШ.Свети Сава Суботинац

СРЕДЊЕ ШКОЛЕ

ЕКИПНИ ПЛАСМАН

1. АЛЕКСИНАЧКА ГИМНАЗИЈА

Наставници:Марко Хб и Душан Тењевић

2. ТШ.ПРОТА СТЕПА ДИМИТРИЈЕВИЋ

Наставник:Драган Милошевић

ПИОНИРИ ДИСЦИПЛИНА 1000 метара

1. ВЛАДИМИР СПАСИЋ Алексиначка Гимназија

2. НЕМАЊА МИЉКОВИЋ Алексиначка Гимназија

3. ОГЊЕН МИЛЕНКОВИЋ ТШ.Прота Степа Димитријевић

ПИОНИРИ ДИСЦИПЛИНА 100 метара

1.РАСТКО СТОЈКОВИЋ Алексиначка Гимназија

2.ПАВЛЕ ТЕЊЕВИЋ Алексиначка Гимназија

3.ФИЛИП НИКОЛИЋ Алексиначка Гимназија

3.ЕЛВИС РЕЏЕП ТШ.Прота Степа Димитријевић

ПИОНИРИ ДИСЦИПЛИНА БАЦАЊЕ КУГЛЕ

1. МИЛАН ПЕТРОВИЋ Алексиначка Гимназија

2. МАРКО ПЕТРОВИЋ Алексиначка Гимназија

3. ИВАН КОНСТАНТИНОВИЋ ТШ.Прота Степа Димитријевић

ПИОНИРКЕ ДИСЦИПЛИНА 800 метара

1. МИЛИЈАНА ЗЕЦ Алексиначка Гимназија

2. ДАНИЦА РИСТИЋ Алексиначка Гимназија

3. ЈОВАНА ПЕТРОВИЋ ТШ.Прота Степа Димитријевић

ПИОНИРКЕ ДИСЦИПЛИНА 100 метара

1. АНА ЂОРЂЕВИЋ Алексиначка Гимназија

2. АНА БОЖИЛОВИЋ Алексиначка Гимназија

3. СЛАЂА АНЂЕЛКОВИЋ ТШ.Прота Степа Димитријевић

ПИОНИРКЕ ДИСЦИПЛИНА БАЦАЊЕ КУГЛЕ

1. ДАНИЦА МЛАДЕНОВИЋ Алексиначка Гимназија

2. МИЛИЦА БРЗАКОВИЋ Алексиначка Гимназија

3. МИЛЕНА ЖИВИЋ ТШ.Прота Степа Димитријевић

 

Прво пласирани ученици и свим дисциплинама су се пласирали на међу окружно такмичење

које ће се одржати у четвратак 14.05.2015 године у Нишу на градском стадиону Чаир са

почетком од 15 сати.

Захваљујемо се свим школама које су се одазвале на такмичење а свим ученицима пуно успеха

у даљим такмичењима.

Спортски поздрав.

 


Hilliger Media Shop

Template "schoolfree" designed by Hilliger Media (© 2010)