Facebook препорука

......Preporuči stranicu

Препоручујемо

  11040724 426269764204127 905799882 n

ELEKTRONSKO UCENJE

 

Видео месеца

Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

ОШ "Вук Караџић"-Успеси
недеља, 09 октобар 2011 15:29

Име и презиме ученика

Разред

Предмет

Тип такмичења

Ментор

Резултат

Година

Анђела Трифуновић

7. разред

Информатика и рачунарство

Међународно (Дечји васкршњи сабор)

Милан Динић

2. место

2014.

Душан Савовић

8. разред

Информатика и рачунарство

Тесла инфо куп (републичко)

Милан Динић

3. место

2014.

Анђела Јанковић

8. разред

Информатика и рачунарство

Тесла инфо куп (републичко)

Милан Динић

1. место

2014.

Милица Павић

8. разред

Информатика и рачунарство

Тесла инфо куп (републичко)

Милан Динић

2. место

2014.

Владимир Стојменовић

5. разред

Техничко и информатичко образовање

Тесла инфо куп (републичко)

Зоран Стојановић

пласман

2014.

Анђела Миленковић

5. разред

Информатика и рачунарство

републички конкурс (Играј безбедно)

Милан Динић

1. место

2014.

Јована Милановић

7. разред

Информатика и рачунарство

републички конкурс (Играј безбедно)

Милан Динић

2. место

2014.

Душан Савовић

8. разред

Информатика и рачунарство

републички конкурс (Играј безбедно)

Милан Динић

2. место

2014.

Милица Павић

8. разред

Информатика и рачунарство

републички конкурс (Играј безбедно)

Милан Динић

1. место

2014.

Душан Савовић

7. разред

Информатика и рачунарство

Тесла инфо куп (републичко)

Милан Динић

3. место

2013.

Јована Милановић

Сања Петровић

Анђела Миленковић

5,7 разред

Информатика и рачунарство

Блог за безбедан интернет (Републички конкурс)

Милан Динић

1. место

2013.

Млађана Живадиновић

8. разред

Српски језик

окружно

Љиљана Богдановић

1. место

2011.

Немања Јоксимовић

8. разред

Информатика и рачунарство

Тесла инфо куп (окружно)

Милан Динић

1. место

2011.

Милош Живковић

8. разред

Информатика и рачунарство

Тесла инфо куп (окружно)

Милан Динић

1. место

2011.

Алекса Марјановић

8. разред

Географија

општинско

Јелена Брзаковић

1. место

2011.

Александра Ињац

5. разред

Српски језик

општинско

Данијела Милчић

2. место

2011.

Милош Живковић

8. разред

Информатика и рачунарство

Siemens куп

(републичко)

Милан Динић

учешће

2011.

Немања Јоксимовић

8. разред

Информатика и рачунарство

Siemens kup

(republičko)

Милан Динић

учешће

2011.

 


Hilliger Media Shop

Template "schoolfree" designed by Hilliger Media (© 2010)