Breadcrumbs

Home ОШ "Љупче Николић" Алексинац Најновије вести

Facebook препорука

......Preporuči stranicu

Препоручујемо

  11040724 426269764204127 905799882 n

ELEKTRONSKO UCENJE

 

Видео месеца



Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Основна школа "Љупче Николић"
ОШ"Љупче Николић" - 66 ученика на окружном такмичењу!
уторак, 20 март 2012 11:18

     На до сада одржаним општинским такмичењима, ученици ОШ „Љупче Николић“, остварили су пролазност на окружно такмичење из следећих предмета: из српског језика 17 ученика, из математике 25 ученика, физике 8 ученика, биологије 13 ученика, енглеског језика 2 ученика, а из географије 1 ученик  који се пласирао и  на републичко такмичење. Укупна пролазност са општинских на окружна такмичења  је, за сада 66 ученика.

 

 
ОШ"Љупче Николић" - Окружно такмичење из физике
уторак, 20 март 2012 11:10

     У суботу 17. марта 2012. године у основној школи „Ћеле Кула“ у Нишу одржано је окружно такмичење из физике основних школа Нишавског округа. На том такмичењу ученици ОШ „Љупче Николић“ показали су одличне резултате. Павле Радивојевић, ученик шестог разреда, освојио је прво место са 100 поена и пласирао се на републичко такмичење, а ученици Филип Трајковић и Милица Бошковић, ученици шестог разреда, добили су похвале.

 

 
Ученик ОШ"Љупче Николић" на републичком такмичењу из географије!
четвртак, 15 март 2012 21:53

    У недељу, 11.3.2012 године у ОШ „Стефан Немања“, у Нишу одржано је окружно такмичење из географије ученика основних школа. У конкуренцији од 95 ученика, ученик осмог разреда ОШ „Љупче Николић“, Стевановић Сава освојио је треће место са 90 поена и пласирао се на републичко такмичење.

 
ОШ"Љупче Николић" - Коначна ранг листа из српског језика
уторак, 13 март 2012 11:59

Достављамо вам коначну ранг листу са општинског такмичења из српског језика. На окружно такмичење, пласирали су се ученици који су освојили 14 и више поена. (КОНАЧНА РАНГ ЛИСТА)

 
ОШ"Љупче Николић" - Прелиминарна ранг листа (Српски језик)
субота, 03 март 2012 19:55

                                         

ПРЕЛИМИНАРНА  РАНГ ЛИСТА СА ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

ОДРЖАНОГ У ОШ''ЉУПЧЕ НИКОЛИЋ'' АЛЕКСИНАЦ

03.03.2012.године

V - РАЗРЕД

 

р.б.

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ УЧЕНИКА

ШКОЛА

МЕСТО

БР.БОДОВА

  1.  

МАРКОВИЋ  ФИЛИП

''Љупче Николић''

Алексинац

19

  1.  

МИЛОШЕВИЋ  МИЛАН

''Љупче Николић''

Алексинац

19

  1.  

ЦВЕТКОВИЋ КАТАРИНА

''Аца Синадиновић''

Лоћика

19

  1.  

ПЕТРОВИЋ  САЊА

''Вук Караџић''

Житковац

18

  1.  

СТОЈКОВИЋ  АЛЕКСАНДРА

''Љупче Николић''

Алексинац

17

  1.  

СТОЈАНОВИЋ  АНДРИЈА

''Љупче Николић''

Алексинац

17

  1.  

СТЕВИЋ  МИЉАН

''Љупче Николић''

Алексинац

17

  1.  

СМИЉКОВИЋ  АНЂЕЛА

''Љупче Николић''

Алексинац

16

  1.  

КРИСТИНА  ЈЕВТИЋ

''Љупче Николић''

Алексинац

15

  1.  

МИЛАНОВИЋ  ЈОВАНА

''Вук Караџић''

Житковац

15

  1.  

ПЕТКОВИЋ  МИЉАН

''Љупче Николић''

Алексинац

13

  1.  

БЛАГОЈЕВИЋ  БОЈАНА

''Љупче Николић''

Алексинац

13

  1.  

РУЖИЋ  МИХАЈЛО

''Аца Синадиновић''

Лоћика

12

  1.  

ВУКОВИЋ  МИА

''Љупче Николић''

Алексинац

12

  1.  

СТЕФАНОВИЋ АНАСТАСИЈА

''Стојан Живковић Столе''

Трњане

12

  1.  

МИЛЕТИЋ  НАТАША

''Свети Сава''

Суботинац

11

  1.  

ТОМИЋ АЊА

''Вук Караџић''

Житковац

10

  1.  

РИСТИЋ  МИЉАНА

''Вук Караџић''

Житковац

10

  1.  

МАТЕОВИЋ  БОЈАНА

''Свети Сава''

Суботинац

9

  1.  

СТАНКОВИЋ  НАСТАСИЈА

''Аца Синадиновић''

Лоћика

8

  1.  

ПОПОВИЋ  ВЕЉКО

''Аца Синадиновић''

Лоћика

8

  1.  

РАДЕНКОВИЋ  НАТАЛИЈА

''Вук Караџић''

Житковац

8

  1.  

ВОЈИНОВИЋ  НЕГОСЛАВ

''Стојан Живковић Столе''

Трњане

8

  1.  

НОВКОВИЋ ЛАЗАР

''Јован Јовановић Змај''

Ал.Рудник

5

  1.  

ТРИФУНОВИЋ МИЛАН

''Јован Јовановић Змај''

Ал.Рудник

5

  1.  

СПАСИЋ МАРИЈА

''Јован Јовановић Змај''

Ал.Рудник

3

  1.  

ЂОКИЋ  НИКОЛА

'''Десанка Максимовић''

Катун

3

 

 

                                                                                                                                                           

 

VI – РАЗРЕД

 

р.б.

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ УЧЕНИКА

ШКОЛА

МЕСТО

БР.БОДОВА

1.

БОШКОВИЋ  МИЛИЦА

''Љупче Николић''

Алексинац

17

2.

ПЕТКОВИЋ  ДУШАН

''Стојан Живковић Столе''

Трњане

17

3.

РАДИВОЈЕВИЋ  ПАВЛЕ

''Љупче Николић''

Алексинац

16

4.

НИКОЛИЋ ФИЛИП

''Стојан Живковић Столе''

Трњане

15

5.

ЂОРЂЕВИЋ  ПЕТАР

''Љупче Николић''

Алексинац

14

6.

ПАВИЋ  МИЛИЦА

''Вук Караџић''

Житковац

14

7.

ИЊАЦ  АЛЕКСАНДРА

''Вук Караџић''

Житковац

14

8.

ЈАНКОВИЋ  АНЂЕЛА

''Вук Караџић''

Житковац

13

9.

НИКОЛИЋ  МАГДАЛЕНА

''Стојан Живковић Столе''

Трњане

13

10.

ЂОРЂЕВИЋ  ИСИДОРА

''Вук Караџић''

Житковац

12

11.

ЦВЕТКОВИЋ  САРА

''Аца Синадиновић''

Лоћика

12

12.

СТЕФАНОВИЋ  УРОШ

''Љупче Николић''

Алексинац

12

13.

МАРКОВИЋ КСЕНИЈА

''Стојан Живковић Столе''

Трњане

12

14.

ЦВЕТКОВИЋ ИЛИЈА

''Стојан Живковић Столе''

Трњане

11

15.

ДОПУЂА  АЊА

''Вук Караџић''

Житковац

10

16.

ТРАЈКОВИЋ ЈОВАНА

''Стојан Живковић Столе''

Трњане

10

17.

СТАНКОВИЋ  АНЂЕЛА

''Аца Синадиновић''

Лоћика

9

18.

ДИМИТРИЈЕВИЋ  ТИЈАНА

''Аца Синадиновић''

Лоћика

8

19.

ВАСИЋ  ЈЕЛЕНА

''Јован Јовановић Змај''

Ал.Рудник

8

20.

МЛАДЕНОВИЋ  МЛАДЕН

''Аца Синадиновић''

Лоћика

5

21.

РАШИЋ  МИЛИЦА

''Десанка Максимовић''

Катун

5

           

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

      VII – РАЗРЕД

 

р.б.

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ УЧЕНИКА

ШКОЛА

МЕСТО

БР.БОДОВА

1.       

МАРКОВИЋ  НИКОЛА

''Љупче Николић''

Алексинац

15

2.       

ЖИВАДИНОВИЋ  МЛАЂАНА

''Вук Караџић''

Житковац

15

3.       

БРЗАКОВИЋ  МИОДРАГ

''Љупче Николић''

Алексинац

12

4.       

МИЛЕНКОВИЋ  НЕМАЊА

''Десанка Максимовић''

Катун

11

5.       

МАРКОВИЋ  ТЕОДОРА

''Љупче Николић''

Алексинац

10

6.       

МЛАДЕНОВИЋ  ИВАНА

''Аца Синадиновић''

Лоћика

10

7.       

АНДРЕЈЕВИЋ  КСЕНИЈА

''Вук Караџић''

Житковац

10

8.       

МАРИНКОВИЋ  ТЕОДОРА

''Љупче Николић''

Алексинац

9

9.       

ИГЊАТОВИЋ  МИЛЕНА

''Вук Караџић''

Житковац

8

10.   

ПЕТРОВИЋ  АЛЕКСАНДАР

''Стојан Живковић Столе''

Трњане

8

11.   

ИЛИЋ  КАТАРИНА

''Љупче Николић''

Алексинац

7

12.   

ПАВЛОВИЋ  МИЛЕНА

''Јован Јовановић Змај''

Ал.Рудник

7

13.   

МИЛОСАВЉЕВИЋ  АЛЕКСАНДАР

''Вук Караџић''

Житковац

7

14.   

ИГЊАТОВИЋ  КРИСТИНА

''Јован Јовановић Змај''

Ал.Рудник

6

15.   

ЂОРЂЕВИЋ  МИЉАНА

''Вук Караџић''

Житковац

6

16.   

ЗДРАВКОВИЋ  ЈОВАНА

''Аца Синадиновић''

Лоћика

5

17.   

ДИМИТРИЈЕВИЋ  АНЂЕЛА

''Аца Синадиновић''

Лоћика

4

18.   

ЧОКОРИЛО  КРИСТИНА

''Јован Јовановић Змај''

Ал.Рудник

4

19.   

МИЛИЈИЋ  БРАТИСЛАВ

''Вук Караџић''

Житковац

4

20.   

БЕГОВИЋ  НИКОЛА

''Стојан Живковић Столе''

Трњане

4

21.   

НЕШИЋ  ДАНИЈЕЛ

''Стојан Живковић Столе''

Трњане

4

22.   

ЈЕВРЕМОВИЋ  АЛЕКСАНДРА

''Стојан Живковић Столе''

Трњане

3

 

 

 


 

 

 

 

 

VIII – РАЗРЕД

 

р.б.

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ УЧЕНИКА

ШКОЛА

МЕСТО

БР.БОДОВА

1.

ДИКИЋ  МИЛА

''Љупче Николић''

Алексинац

17

2.

ЂОРЂЕВИЋ  ВЕЉКО

''Љупче Николић''

Алексинац

17

3.

МИЛОВАНОВИЋ  АНДРЕА

''Љупче Николић''

Алексинац

17

4.

ДИМИТРИЈЕВИЋ  МИЛЕНА

''Аца Синадиновић'' Лоћика

Лоћика

17

5.

ЏИПКОВИЋ  КСЕНИЈА

''Љупче Николић''

Алексинац

16

6.

СТЕВАНОВИЋ  МАРИЈАНА

''Љупче Николић''

Алексинац

15

7.

МИЛЕТИЋ  АДРИАНА

''Љупче Николић''

Алексинац

14

8.

ПЕТРОВИЋ   МИЛИЦА

''Свети Сава''

Суботинац

13

9.

САВИЋ  САРА

''Аца Синадиновић'' Лоћика

Лоћика

13

10.

МИТИЋ  МАРИЈА

''Аца Синадиновић'' Лоћика

Лоћика

13

11.

ПОПОВИЋ  САРА

''Аца Синадиновић'' Лоћика

Лоћика

13

12.

ДИНИЋ  ТАМАРА

''Љупче Николић''

Алексинац

13

13.

СРЕЈИЋ  КАТАРИНА

''Свети Сава''

Суботинац

11

14.

ПЕШИЋ  КРИСТИНА

''Стојан Живковић Столе''

Трњане

11

15.

СПАСИЋ  МАРИЈА

''Десанка Максимовић''

Катун

11

16.

ОБРАДОВИЋ  МИЉАНА

''Стојан Живковић Столе''

Трњане

10

17.

МАТЕОВИЋ  АНЂЕЛА

''Свети Сава''

Суботинац

9

18.

РАЈКОВИЋ  ЈОВАНА

''Свети Сава''

Суботинац

9

19.

МАРИНКОВИЋ  АНЂЕЛА

''Јован Јовановић Змај''

Ал.Рудник

8

20.

СТОЈАНОВИЋ  МИЛИЦА

''Стојан Живковић Столе''

Трњане

8

 

Директор,

Стевановић Лела

 

 
ОШ"Љупче Николић" - Општинско такмичење из српског језика
среда, 29 фебруар 2012 08:05

     У суботу, 3.3.2012. године, у ОШ „Љупче Николић“ одржаће се општинско такмичење из српског језика ученика основних школа општине Алексинац. Такмичење почиње у 10:00 часова. Да би све текло по плану и да би се ученици и наставници на време распоредили и такмичење благовремено почело, молимо ученике да буду са својим наставницима најкасније у 9:30 у просторијама школе. Наставници који имају задужења везана за организацију такмичења треба да буду у школи најкасније у 9:00 часова.

 

 
« ПочетакПретходна12345678910СледећаКрај »

Страна 10 од 12


Hilliger Media Shop

Template "schoolfree" designed by Hilliger Media (© 2010)